Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Show sidebar

Kto powinien zainteresować się naszą ofertą?

Po płatki jaglane, owsiane i musli najchętniej sięgają ci, którzy poznali ich smak i właściwości. To doskonały pomysł na śniadanie, dlatego zachęcamy wszystkich, którym znudziło się ciągłe jedzenie tego samego. Wybierając płatki możesz z łatwością zmieniać swoje przyzwyczajenia żywieniowe i odżywiać się zdrowiej i pożywniej. To śniadanie dla tych, którzy oczekują energii przez dłuższy czas.

Jakie są produkty z tej kategorii?

Ciekawi Cię, co znajdziesz wśród półek z tej kategorii? To przede wszystkim zdrowe i pożywne płatki zbożowe, które można wykorzystać jako śniadanie, ale także jako element do ciast i wypieków.

Są to między innymi:

  • Płatki owsiane;
  • Płatki ryżowe;
  • Płatki jaglane.

Dla gastronomii i domów   Nie tylko klienci indywidualni, dla których przygotowaliśmy specjalne oferty, mogą tu znaleźć płatki jaglane czy płatki owsiane dla siebie. W naszym sklepie zaopatrzenie znajdą między innymi właściciele restauracji. Nie zamykamy się na nikogo i chcemy, by nasze produkty, by zdrowa żywność, docierały do większej liczby osób. Dlatego oferujemy specjalną ofertę dla sprzedaży hurtowej, gdzie każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie. Zajrzyj do naszej oferty!