Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Show sidebar

Komu potrzebne są cukry i słodziki i który słodzik dla diabetyków, do herbaty?

Alternatywne, zdrowe sposoby na słodzenie napojów i potraw są przeznaczone dla osób szukających czegoś więcej w kuchni. Dla których jedzenie to nie tylko sposób na życie, ale także źródło energii i zdrowia. Warto odpowiedzieć sobie zatem na pytanie co zamiast cukru. Znasz najbardziej popularne słodziki naturalne, ale nie wiesz, który wybrać? Tak naprawdę wszystko zależy od tego, ile taki słodzik powinien mieć kalorii.

Gdzie kupić cukier kokosowy, ksylitol i erytrol? U nas!

W naszym sklepie znajdziesz produkty, które doskonale sprawdzą się jako odpowiedź na pytanie: czym można posłodzić herbatę zamiast klasycznego cukru? Zapraszamy do zapoznania się z produktami zdrowymi i innymi niż wszystkie, które dostarczają słodyczy do napojów, ale nie wpływają na zdrowie tak, jak „biała śmierć”.

Nasza oferta zamienników cukru do kawy, herbaty i innych

W ramach tej kategorii oferujemy:

Zdrowa żywność na talerzu może być słodka

Stosowanie ksylitolu, erytrolu i cukru kokosowego zapobiega skokom insuliny. Dzięki temu możesz uchronić się przed złą gospodarką cukrową, nie odmawiając sobie przyjemności jedzenia słodyczy, które zawierają naturalny cukier. Erytrol ma poziom glikemiczny zrównany do zera. Jest zatem naprawdę bardzo bezpieczny. Ksylitol ma tylko 8. Dla porównania cukier z buraków ma poziom glikemiczny w liczbie 50-60.

Przygotuj dżemy i powidła, dodając do nich konserwant w postaci zdrowego cukru brzozowego lub erytrolu bądź cukru kokosowego. Przetwory wykorzystaj do kanapek oraz jako nadzienie do ciast. Ciasta również upiecz, dodając do nich zdrowe zamienniki cukru białego.

Słodziki dostępne są w estetycznych opakowaniach. Możesz kupić je w opakowaniach hurtowych lub detalicznych. Polecane dla firm produkujących żywność (cukiernie, fabryki czekolady itp.) oraz dla osób indywidualnych.

To naturalne substancje słodzące, które dobrze wpływają na zdrowie organizmu. Jeśli więc zastanawiasz się, co jest lepsze – erytrytol czy ksylitol – sprawdź obie możliwości, ich wpływ na organizm, liczbę kalorii – i wybierz samodzielnie.