Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Co to są dodatki do żywności?

Naturalne dodatki do żywności wykorzystują substancje występujące w przyrodzie takie jak rośliny, minerały oraz zwierzęta. Stanowią alternatywę dla syntetycznych substancji chemicznych powszechnie stosowanych do wzbogacania smaków, zachowania świeżości i stabilizacji konsystencji żywności. Oznacza to, że domowi kucharze, cukiernicy i szefowie kuchni mogą wprowadzać nowe kombinacje smakowe ze świeższymi składnikami, które są bezpieczniejsze dla konsumenta niż substancje oparte na chemii. Dzięki temu nie tylko dieta jest bardziej zróżnicowana i bogata odżywczo, ale biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w kierunku zrównoważonego rozwoju, może to również zapewnić, że Nasza Planeta pozostanie zdrowa.

Hurtownia dodatków cukierniczych

Szukasz łatwego i naturalnego sposobu, aby wznieść na wyżyny swoje wypieki? Jako producent dodatków do żywności, staramy się prowadzić przemysł spożywczy w kierunku bardziej świadomej zdrowia przyszłości. Używamy tylko najwyższej jakości składników, oferując produkty, które wartościowe. Hurtownia zdrowych dodatków do żywności oferuje szeroki wybór odżywczych i pomocnych składników, które wzbogacą Twoje posiłki. Dodatki do żywności naturalne są doskonałym sposobem na tworzenie zdrowych wypieków. Nie tylko pomagają tworzyć pyszne bułeczki, ciasta, galarety, desery, ale również wzbogacają w wartości odżywcze, niosące korzyści dla zdrowia.

Gdzie kupić zdrową żywność i dlaczego warto stosować dodatki do kulinariów?

Wśród dodatków do żywności odnajdą się ci, którzy szukają przede wszystkim zdrowych i sprawdzonych produktów. To dodatki, które sprawiają, że gotowanie staje się prostsze, ale bez użycia zwyczajowych chemicznych polepszaczy czy odpowiedników. Dlatego w tej kategorii coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy jedzenia fit, jak i prowadzący wegańskie restauracje.

Jaka jest różnica między drożdżami świeżymi a suchymi? Dla kogo są produkty ekologiczne, prozdrowotne?

Drożdże suche po prostu lepiej znoszą transporcie i szybciej się aktywują (stąd także nazwa “instant“). Niektórzy jednak widząc nazwę “świeże”, automatycznie biorą je za zdrowsze i lepsze – tymczasem jedne i drugie mogą się przydać w kuchni do czegoś innego. Nie ma “gorszych drożdży“. W naszym sklepie oferujemy tylko najwyższej jakości produkty. Nie szukamy żadnych zamienników, nie stosujemy chemii. Wszystkie produkty, wszystkie dodatki do żywności, są całkowicie naturalne. Dlatego możemy je z czystym sumieniem polecić zarówno do sprzedaży hurtowej i wykorzystania w restauracjach, jak i dla klientów indywidualnych, do domów. To najlepsze dodatki, jakie można sobie wymyślić.

Zdrowa żywność na Twoim talerzu każdego dnia

Dostarczaj swoim klientom lub domownikom najlepszych wyrobów piekarskich oraz cukierniczych. Używaj dodatków do żywności od sprawdzonych producentów. Kupując w tym sklepie, masz pewność wysokiej jakości produktów.

Proponowane dodatki do żywności są bez chemicznych ulepszaczy. Jeżeli prowadzisz kuchnię wegańską lub wegetariańską, możesz przygotować galaretkę za pomocą substancji żelujących pochodzenia roślinnego tj. agar oraz pektyna.

Żelatyna bloom 180 natomiast to wysokiej jakości substancja żelująca pochodzenia zwierzęcego. W jej składzie znajduje się głównie kolagen. Z powodzeniem przyrządzisz z niej galaretę rybną, owocową i mięsną.

Zdrowe zamienniki niezdrowego jedzenia — poznaj naszą ofertę!

Wśród szerokiego asortymentu naszych zdrowych produktów, możemy wymienić te dodatki do żywności, które przydadzą się na co dzień, w kuchni.

Są to:

  • Agar, stosowany jako substancja żelująca;
  • Żelatyna, jako naturalny środek – emulgator;
  • Kwasek cytrynowy, nie tylko do ciast, ale i np. sprzątania.

Zdrowe dodatki do żywności – Hurtownia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.