Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Gdzie kupić zdrową żywność i dlaczego warto stosować dodatki do kulinariów?

Wśród dodatków do żywności odnajdą się ci, którzy szukają przede wszystkim zdrowych i sprawdzonych produktów. To dodatki, które sprawiają, że gotowanie staje się prostsze, ale bez użycia zwyczajowych chemicznych polepszaczy czy odpowiedników. Dlatego w tej kategorii coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy jedzenia fit, jak i prowadzący wegańskie restauracje.

Jaka jest różnica między drożdżami świeżymi a suchymi? Dla kogo są produkty ekologiczne, prozdrowotne?

Drożdże suche po prostu lepiej znoszą transporcie i szybciej się aktywują (stąd także nazwa “instant“). Niektórzy jednak widząc nazwę “świeże”, automatycznie biorą je za zdrowsze i lepsze – tymczasem jedne i drugie mogą się przydać w kuchni do czegoś innego. Nie ma “gorszych drożdży“. W naszym sklepie oferujemy tylko najwyższej jakości produkty. Nie szukamy żadnych zamienników, nie stosujemy chemii. Wszystkie produkty, wszystkie dodatki do żywności, są całkowicie naturalne. Dlatego możemy je z czystym sumieniem polecić zarówno do sprzedaży hurtowej i wykorzystania w restauracjach, jak i dla klientów indywidualnych, do domów. To najlepsze dodatki, jakie można sobie wymyślić.

Zdrowa żywność na Twoim talerzu każdego dnia

Dostarczaj swoim klientom lub domownikom najlepszych wyrobów piekarskich oraz cukierniczych. Używaj dodatków do żywności od sprawdzonych producentów. Kupując w tym sklepie, masz pewność wysokiej jakości produktów.

Proponowane dodatki do żywności są bez chemicznych ulepszaczy. Jeżeli prowadzisz kuchnię wegańską lub wegetariańską, możesz przygotować galaretkę za pomocą substancji żelujących pochodzenia roślinnego tj. agar oraz pektyna.

Żelatyna bloom 180 natomiast to wysokiej jakości substancja żelująca pochodzenia zwierzęcego. W jej składzie znajduje się głównie kolagen. Z powodzeniem przyrządzisz z niej galaretę rybną, owocową i mięsną.

Zdrowe zamienniki niezdrowego jedzenia — poznaj naszą ofertę!

Wśród szerokiego asortymentu naszych zdrowych produktów, możemy wymienić te dodatki do żywności, które przydadzą się na co dzień, w kuchni.

Są to:

  • Agar, stosowany jako substancja żelująca;
  • Żelatyna, jako naturalny środek – emulgator;
  • Kwasek cytrynowy, nie tylko do ciast, ale i np. sprzątania.

Zdrowe dodatki do żywności – Hurtownia

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.